Правила Недільної школи

10 Правил Недільної школи:

Дорогі браття і сестри!

Шановні батьки, оскільки Ви бажаєте, щоб Ваші діти займалися і навчалися в Недільній школі нашого храму, то я беруся стверджувати, що Ви являєтеся православно віруючими людьми і хочете своїх власних дітей виховувати у Православній вірі. Я впевнений, що Ви, бажаючи дати дітям все найкраще, своїм власним прикладом навчаєте їх вірувати в Бога та виконувати Його Божественні Заповіді. Колектив викладачів нашої Недільної школи з любов’ю готовий допомогти Вам у цій надзвичайно важливій, корисній і душеспасительній справі. Зі свого боку Ви, дотримуючись ПРАВИЛ нашої Школи, будете примножувати і збільшувати корисний ефект від Богослужінь та занять в Школі для своєї дітвори.

  1. Вам необхідно заповнити бланк-прохання про зарахування Вашої дитини до Недільної школи. Вказавши свої контакти та коротку інформацію про себе, Ви допоможете керівнику групи, в якій буде займатися Ваша дитина, тримати з Вами зв’язок. Обов’язково вкажіть Вашу домашню адресу і номер телефону!
  2. Приводячи на заняття, чи забираючи після занять, свою дітвору, будь ласка, підійдіть до керівника вашої групи і особисто його про це повідомте.
  3. Якщо Ви раптом змушені пропустити заняття або не встигаєте вчасно забрати дитину після занять, будь ласка, зателефонуйте вашому керівнику і попередьте його, адже він хвилюється в таких випадках.
  4. Оголошення про заплановані події в Школі заздалегідь вивішуються при вході в храм та на інформаційному стенді біля учбового класу, будь ласка, будьте уважними! Керівник вашої групи лише в разі незапланованої події буде телефонувати Вам і попереджувати про неї.
  5. Після Дитячої Літургії вихованці ідуть снідати в трапезну нашого храму, в якій працює лише один кухар! Будь ласка, допомагайте йому і викладачам Школи накрити на стіл дітям і помити посуд після того, як вони поснідають.
  6. Обов’язково приходьте на батьківські збори Школи, де Ви зможете отримати інформацію про успіхи Ваших дітей, дізнатися стан справ Школи, поспілкуватися безпосередньо з Директором Школи!
  7. Під час організації паломницької поїздки чи екскурсії буде необхідна Ваша допомога викладачам в слідкуванні за безпекою дітей. Оскільки вартість поїздки в більшій частині або й повністю оплачується з бюджету Школи, будь ласка, заздалегідь бронюйте місця і не запізнюйтеся на збір перед поїздкою.
  8. Паломництво організовується в першу чергу для вихованців Школи. Лише якщо будуть вільні місця, будуть запрошуватися інші паломники. Батьки, які не допомагають під час організації поїздки, оплачують повну вартість квитка. Участь в поїздці вихованців, які рідко відвідують заняття, та інших паломників –  лише з благословіння директора школи.
  9. У випадку ігнорування батьками Правил Школи або звернень керівника групи їхньої дитини буде розглядатися питання про відрахування дитини з числа вихованців.
  10. Ми – Православно віруючі, тому методів насильства ми не використовуємо, навчання в Школі може бути лише з доброї волі і за бажанням вихованця.

Буду дуже вдячний Вам, якщо Ви з розумінням поставитеся до цих простих правил нашої Недільної школи і будете їх дотримуватися. Як показує досвід, лише випадку співпраці батьків і Школи можна дійсно досягти успіхів у вихованні дітей, навчанні їх Православної віри.

Хай Милостивий Господь дає нам усім сил, терпіння, мудрості і любові в цій важливій і відповідальній праці!
З повагою, священик Роман Баранов,
духовний наставник Недільної Школи.

Коментарі закриті.