Недільна школа

З 1996 року, з благословення протоієрея Валерія Семанцо та за сприяння матушки Сусанни, при нашому храмі почала діяти Недільна Школа для дітей та дорослих. У ній вивчають Закон Божий, Святе Писання, Життя святих, історію та богослужбовий устав Церкви.

Першим директором Школи стала прихожанка храму, професійний педагог, Наталія Олександрівна Лабунська. Її стараннями збиралася цінна Бібліотека парафії, облаштовувався Учбовий клас для занять.

В наш час з двома Молодшими групами вихованців займаються викладачі Антоніна Іванівна Радченко та Олена Вікторівна Кульченко – нинішній директор Школи. Музичний керівник Школи, Світлана Іванівна Якименко, допомагає їм у підготовці дитячого хору та проведенні святкових виступів і дитячих богослужінь. В Середній та Дорослій групах, вже для старших вихованців, лекції на різні цікаві теми читають почергово: священик Михаїл Юрченко, Андрій Анатолійович Мельник, Павло Ігоревич Кадиш, Максим Сергійович Нємножко.

Зусиллям вихованців Недільної Школи в храмі почав звершуватися Молебінь за одужання онкохворих і відбуватися збір пожертв для онкохворих дітей.

У теплу пору року вихованці Школи здійснюють паломницькі та екскурсійні подорожі по святих місцях України.

Коментарі закриті.