Програма

Зростання у вірі спонукає нас втілювати свою віру у конкретних справах і вчинках, як пише у своєму Соборному посланні св.ап.Яків: «віра без справ – мертва». Однією із таких справ, що свідчить про нашу віру, є благодійний проект нашої Недільної Школи  «Подаруй надію жити!». Силами вихованців Школи та парафіян храму щонеділі звучить звернена до Господа молитва за одужання онко-хворих дітей, також в прозору карнавку збираються посильні фінансові пожертви. Коли збирається вагома сума пожертв, кошти передаються на лікування конкретній дитині. Звіт про зібрані і передані кошти вивішується на стенді Школи, який висить на вході до храму. Також, при можливості, донори здають свою кров для хворих дітей.
Ще однією справою милосердя є Збір речей для дитячих інтернатів. Чистий одяг, книги, іграшки, письмові приладдя ми збираємо разом, а потім передаємо в один із інтернатів України.
І менші, і дорослі вихованці Школи займаються хоровим співом. Репетиції молодших груп проходять щонеділі по закінченню уроків, репетиція Дорослої групи відбувається в час встановлений Регентом хору.
Запрошуємо приєднуватися до нашого дружнього колективу усіх тих, хто хоче більше дізнатися про Православ’я, хто хоче вірувати розумно, хто має бажання поділитися теплом свого серця з іншими людьми і тих, хто просто шукає друзів.

Коментарі закриті.