Подаруй надію жити

      Сонячна дитяча посмішка і дзвінкий дитячий сміх – це чи не єдині речі в світі, які батьків по справжньому роблять щасливими.
     А з іншого боку – сльози і дитячий біль настільки огортають горем батьківські серця, що вони ладні життя віддати за те, щоб з їхніми дітьми все було гаразд.
    Той , хто у власному житті пройшов митарства лікування тяжких дитячих хвороб,ніколи не залишиться байдужим і безучасним у справі допомогти іншим сім’ям, які зараз проходять ці складні випробування.
     В своєму Соборному посланні, тобто в посланні «до усіх», святий апостол Яків говорить про найважливішу умову нашого життя у Христі: «…віра без справ мертва». Справи милосердя – ось найголовніша риса того, що ми справді являємося християнами! Ці справи можуть бути найрізноманітнішими, і надзвичайно великими, і зовсім непримітними, але бути вони обов’язково мають, інакше віра наша вмирає… Однією з таких справ милосердя є благодійний проект «Подаруй Надію Жити», який з благословення нашого настоятеля протоієрея Валерія Семанца та за активної участі викладачів і вихованців Недільної Школи розпочався в нашому храмі. Метою цього проекту є діяльна допомога онкохворим дітям, які лікуються в м.Києві.
       Насамперед, ми об’єднуємося для молитовної підтримки цих хворих дітей – щонеділі в храмі, по завершенні Літургії, вихованці Недільної Школи разом зі священиком звершують молебень за здоров’я онкохворих маленьких пацієнтів, а окрім цього, щодня о 22 год. за Київським часом звучить Соборна молитва до Господа з проханням про одужання хворих дітей. Кожен бажаючий теж може долучитися до нас.
       По друге, ми об’єднуємо свої фінансові пожертвування в спільну карнавку, щоб, назбиравши до кінця місяця вагому суму грошей, віддати їх батькам хворих дітей для купівлі необхідних ліків. Пам’ятаєте народну мудрість: «зі світу по нитці – голому сорочка»? Так і тут, важливий не номінал купюри, а кількість людей, які захочуть приєднатися до цієї пожертви. Приєднуйтесь до нас і розповідайте про цю справу своїм друзям.
      По третє, ми об’єднуємо тих, хто може і хоче бути донором крові, щоб разом, час від часу, здавати кров, яка життєво необхідна в лікуванні цієї страшної дитячої недуги. Якось один чоловік сказав про тих, хто тільки приходить до віри в Христа, на них діє «гіпноз великих справ» – хтось хоче увесь світ перевернути і зробити його кращим, а хтось, навпаки, ховається сам в собі, злякавшись відповідальності у справі несення любові в світ. А в реальності – добро робиться маленькими вчинками, але постійно. І не треба на себе брати якусь величезну відповідальність, але там, де можеш допомогти, зроби це в повній мірі. Радує те, що до нас приєднуються люди, які не хочуть стояти осторонь чужої біди. Дуже сподіваюся, що з часом наш колектив все зростатиме, і цей благодійний проект, набравшись сил, стане надійною підтримкою тим дітям, до яких прийшло складне випробування онкохворобою. І якщо ми разом зможемо подарувати хоча б одній дитині можливість одужати, то значить недаремно ми прийшли в цей Божий храм.
       Взяти текст Соборної молитви та синодик з іменами хворих діток, а також залишити свій контактний номер телефону, якщо хочете приєднатися до числа донорів крові, можна в класі Недільної Школи. Вхід до Школи знаходиться в лівому приділі храму, поряд з іконою Богородиці «Борщагівська».

Коментарі закриті.