Титульне свято нашої парафії

Сьогодні за церковним календарем свято “Казанської” ікони Божої Матері, титульний день нашої парафії. Адже у 1941-1968 роках Борщагівський храм на честь ікони Божої Матері ”Живоносне Джерело” діяв як “Казанський”, тому саме так зареєстрували відтворену релігійну громаду у 1991 році під егідою УАПЦ, а згодом – УПЦ-КП, щоб обгрунтувати правонаступність спільноти православних вірян на зруйновану храмову споруду. Цей день пам’ятний для корінних борщагівців як “храм”. Зарадянських часів (до 1968 року) біля церкви “на храм” проводилися ярмарки, а літні люди на своїх вулицях влаштовували частування для дітей.
4 листопада з нагоди свята у нашому храмі було відправлено урочисте богослужіння. Окрім місцевого кліру на службі були гості: митрофорний протоієрей Сергій Петленко, настоятель Введенського храму на Микільській Борщагівці; протоієрей Іоан Іванюк, настоятель парафії святих апостолів Петра і Павла (село Северинівка); протоієрей Олег Данилів, настоятель храму Воскресіння Христового (м. Фастів).
Після Божественної літургію духівництво звершило водосвятний молебень.
По завершенні богослужіння на прихрамовій території (біля Недільної школи) за підтримки Міжнародного благодійного фонду “Незламна українська нація” відбувся благодійний концерт Заслуженої артистки України Олени Білоконь під назвою “Молитва за Україну”, метою якого було збір коштів на потреби Збройних Сил України.

Опубліковано у Статті. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі не дозволені.