У Святошинському районі відбувся фестиваль «Історії Борщагівського краю»

14 жовтня на базі СЗШ №281 (бульв. Кольцова, 7-Б) вперше пройшов районний мистецько-краєзнавчий фестиваль «Історії Борщагівського краю», присвячений Дню захисника України, свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дню Українського козацтва.
Фестиваль проводився під гаслом «Пізнай Борщагівський край» та мав на меті зберегти, примножити та популяризувати інформацію про минуле регіону з урахуванням самобутності та неповторності краю.
Участь у фестивалі взяли учні загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів району, які підготували цікаві презентації, виступи, театралізовані постановки тощо. Всього ж на фестивалі було представлено 17 команд (15 команд загальноосвітніх навчальних закладів, 1 команда з Центру позашкільної роботи та 1 команда Центру ВПСВМ «Десантник»).
Заступник голови Святошинської РДА Наталія Гусєва відзначила високий рівень підготовки та мотивації команд, їхню оригінальність і креативність у підходах до пошуку інформації та подачі матеріалів. Вона підкреслила, що подібні дослідницькі роботи активізують пізнавальну діяльність учнів, вчать їх верифікувати інформацію та розвивають критичне мислення.
«Надзвичайно приємно, що наша молодь розуміє важливість збереження історії рідного краю, вивчає досвід минулих поколінь та, більше того, бере участь у примноженні традицій», – зазначила заступник голови.
На фестиваль також завітали і помічники народного депутата України Олександра Третьякова, які привітали команди та вручили їм приємні подарунки.
Від імені голови Святошинської РДА Володимира Каретка всі учасники фестивалю отримали книги на козацьку тематику, а переможці ще й солодкі подарунки. У заході також взяли участь клірики храму на честь ікони Божої матері “Живоносне Джерело” протоієрей Роман Баранов та ієрей Михаїл Юрченко.
Завершився захід молитвою за Україну.

Опубліковано у Статті. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі не дозволені.