Святковий захід у дошкільному навчальному закладі № 219

Напередодні Міжнародного дня інвалідів та з нагоди Дня дитини в спеціалізованому дошкільному навчальному закладі № 219 із порушенням зору (бульв. Кольцова, 7-А) відбулося родинне свято маленьких вихованців. 23 листопада дитячий садочок зібрав батьків та гостей, аби переглянути святковий концерт дітей, порадіти їх перемогам та успіхам.
Цей спеціалізований заклад відвідує майже 180 дітей із вадами зору, інваліди, діти зі складною структурою дефекту. Діти в садочку проходять щоденне лікування, з ними працюють вузькопрофільні спеціалісти зі спеціальною освітою. До речі, це єдиний дошкільний заклад у районі, де працює два кандидати педагогічних наук: завідуюча закладом Рожко Ніна Миколаївна та вчитель-дефектолог вищої кваліфікаційної категорії Рахуба Наталія Олександрівна.
Розділити свято прийшли представники Управління освіти, молоді та спорту, проректор ВМУРЛ «Україна» Володимир Колосов, директор СЗШ №281 Людмила Цимбал.
На свято до дітей завітали благочинний Святошинського та Голосіївського районів м. Києва, настоятель храму на честь ікони Божої Матері “Живоносне Джерело” отець Валерій Семанцо та начальник відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків із громадськістю Святошинської РДА Ірина Романенко, які привезли дітям солодощі та цікаві подарунки. Також від імені Патріарха Київського і всієї Руси-України Святійшого Філарета працівникам дошкільного закладу були вручені Благословенні грамоти.

Опубліковано у Статті. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі не дозволені.