Культурно-мистецький захід у ЗСШ № 281

ЗСШ № 281, що розташована за адресою: бульвар Кольцова, 7- Б, займається інклюзією з 2011 року, тобто задовго до того, як така сфера діяльності стала новомодним трендом. До того це була звичайна середня школа, педагогічний колектив якої свідомо пішов на спільне навчання звичайних діток і дітей з обмеженими можливостями. У перших це розвивало найкращі людські якості – доброту, співчуття, готовність прийти на допомогу. Іншим давало шанс інтегруватися в суспільне життя, набувати навички самостійного життя у соціальному середовищі, просто знаходити друзів.
Наразі в закладі освіти створено 7 спецкласів, у яких навчається 66 дітей, і 3 інклюзивні класи з 62 учнів, з них 7 – з особливими потребами.
Директор ЗСШ № 281 Цимбал Людмила Яківна захищає права своїх особливих вихованців на всіх рівнях, сформувала чудовий педагогічний колектив однодумців, забезпечила навчальний процес сертифікованими фахівцями. Заклад освіти дає рівну можливість усім учням повноцінно реалізуватися як під час навчального процесу, так і під час позашкільних, святкових заходів. Учні, у тому числі інклюзивних класів, до Дня святого Миколая підготували феєричне святкове театральне дійство: тут і вірші читали, і пісні співали, й танцювали, і показували мініатюри тощо. Зал був вщент заповнений глядачами, які натхненно підтримували учасників концерту.
Від імені голови Святошинської РДА присутніх поздоровила зі святом начальник відділу внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Ірина Романенко. Вона побажала школярам здійснення всіх їх бажань та мрій, нових друзів і нових вражень, лише позитивних емоцій і крутих перспектив.
Серед шановних гостей свята був благочинний Святошинського та Голосіївського благочиння м. Києва, настоятель храму на честь ікони Божої Матері “Живоносне Джерело” отець Валерій Семанцо, який привітав учасників і гостей концерту зі святом та побажав миру, благодаті та виконання найбільших бажань.
Також поздоровив учнів представник університету «Україна» та висловив бажання тісної співпраці й бачення вагомих перспектив між двома закладами освіти.
80 учасників свята отримали подарунки від благодійного фонду «Розумна сила».
Учасників концерту по завершенні заходу запросили до солодкого столу, який підготували для них гості свята.

Опубліковано у Статті. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі не дозволені.