Богослужіння для української православної громади м. Стокгольма (Королівство Швеція)

21 cічня 2018 року, з благословіння Святійшого Патріарха Київського і всієї Русі-України Філарета, відбувся візит клірика храму на честь ікони Божої Матері “Живоносне Джерело” (м. Київ, Україна) протоієрея Даниїла Кондратенка до новоутвореної парафії Української Православної Церкви Київського Патріархату на честь святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії у місті Стокгольмі (Королівство Швеція).
Під час візиту у приміщенні Ansgarskyrkan (Odenvägen 3, Lidingö) для парафіян о 8-й годині ранку були звершенні Богослужіння: Божественна Літургія святителя Іоана Золотоустого та Чин Великого освячення води.
Після служби Божої відбулося традиційне спілкування “за кавою”, де парафіяни спільно обговорювали і вирішували нагальні питання церковної громади.
Близько 12-ї години віруючі спільно зі священиком вирушили “на Йордан”. На березі озера Lilla Värtan, у мальовничій місцевості Millesgården, було також звершено водосвятний молебень, який завершився “Многоліттям” за присутніх і усю українську православну громаду Стокгольму.
Бажаючі долучитися до традиційних в Україні хрещенських занурень, рішуче пірнали у благословенні води Lilla Värtan, прохаючи у Господа допомоги на добрі справи. Присутні відчули справжню радість свята Богоявлення.

Опубліковано у Статті. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі не дозволені.