Соборна молитова за спочилого отця Валерія

22 жовтня 2020 року у храмі на честь ікони Божої Матері «Живоносне Джерело» було звершено заупокійне богослужіння з нагоди сорокового дня з часу упокоєння новопреставленного протоієрея Валерія Семанца, який 24 роки очолював нашу релігійну громаду. Була відправлена Божественна літургія, яку очолив Преосвященніший Лаврентій, єпископ Васильківський. По її завершенні Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній відправив панахиду за спокій душі новопреставленого протоієрея Валерія Семанца.
Предстоятелю помісної Української Православної Церкви співслужили єпископ Васильківський Лаврентій, священнослужителі храму та численне запрошене духовенство.
Перед початком відправи Блаженнійший владика звернувся до присутніх зі словом.
«Отець Валерій був у пошані, бо володів прекрасними людськими рисами. Він допомагав тим, хто мав у цьому потребу та займався вихованням майбутнього покоління священнослужителів нашої помісної Церкви. Приснопам’ятний протоієрей Валерій наполегливо і ревно працював у відновлених духовних школах, коли вони лише розпочинали свою сповнену труднощами діяльність. Згодом Господь сподобив його стати настоятелем цієї парафії. Поступово, крок за кроком, отець Валерій розбудовував і розвивав цей храмовий комплекс.
Він не просто жив, а горів і палав любов‘ю до Церкви і храму. Він вболівав за становлення помісної Української Церкви, стояв у витоках цього процесу і брав у ньому безпосередню участь.
У 40-й день ми підносимо молитву за його душу, щоби Господь простив йому усі свідомі і несвідомі провини. Ми любимо його і саме любов спонукає нас до молитви. Протоієрей Валерій Семанцо став прикладом для кожного із нас ревно служачи Богові та Українській Церкві до кінця свого життя», – зокрема сказав Його Блаженство.
Після богослужіння у храмі Митрополит Епіфаній разом із духовенством відвідав могилу приснопам‘ятного протоієрея Валерія, де помолився за спокій його душі та звершив покладання квітів. Відео за посиланнями:
https://www.facebook.com/watch/?v=367032517683622   https://www.facebook.com/watch/?v=401477711021689
Опубліковано у Статті. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі не дозволені.