В п’ятницю Світлого тижня, 7 травня 2021 року, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній з нагоди престольного свята звершив Божественну літургію в храмі на честь ікони Божої Матері «Живоносне Джерело», що у столичному житловому масиві Південній Борщагівці.
Його Блаженству співслужили архієпископ Вишгородський Агапіт, єпископ Васильківський Лаврентій, виконуючий обов’язки настоятеля храму протоієрей Роман Музика та запрошене духовенство. На богослужінні також був присутній голова Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації Сергій Павловський.
За літургією Митрополит Епіфаній відзначив протоієрея Романа Музику правом носіння митри. Інші клірики теж були удостоєні чергових богослужбових нагород: протоієрей Роман Баранов – хрест із прикрасами; протоієрей Даниїл Кондратенко – хрест із прикрасами; протодиякон Андрій Мигаль – камилавка; диякон Іоан Музика – подвійний орар.
Під час відправи лунала всеукраїнська молитва за припинення пошесті згубної (епідемії).
Наприкінці літургії Блаженнійший владика звернувся до присутніх з першосвятительським словом проповіді. Митрополит Епіфаній розповів про історію сьогоднішнього свята та наголосив на значенні Воскресіння Христового.
«Воскреслий Спаситель дає усім нам надію на наше майбутнє воскресіння. Господь дав кожному можливість звільнитися від гріха. Він посилає сили побороти спокуси й випробування, коли ми маємо тверду і непохитну віру й коли ми ревні у виконанні Його заповідей», – зокрема сказав Блаженнійший владика.
«Черпаймо у Церковній огорожі цю невидиму силу – благодать Божу. Адже вона є живою водою, яка з живоносного джерела напуває людську душу, зцілює і надихає її», – додав Предстоятель.
Окрім того, Його Блаженство закликав усіх звершувати справи добра і милосердя та молитися за спокій душі попереднього настоятеля протоієрея Валерія. Оскільки любов є вічною чеснотою, яка панує в Царстві Небесному, а саме молитва і є виявом любові й того невидимого зв‘язку, який існує між нами.
Згодом відбувся урочистий хресний хід, після якого Предстоятель освятив пам‘ятну барельєфну дошку на честь приснопам‘ятного протоієрея Валерія Семанца, який трудився тут з 1996 року і фактично відновив храмовий комплекс із руїн.