Урочистий молебень у Михайлівському Золотоверхому соборі

З нагоди третьої річниці Об’єднавчого Собору Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 15 грудня 2021 року очолив подячний молебень у кафедральному Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі.
Предстоятелю помісної Української Православної Церкви співслужили митрополит Вінницький і Барський Симеон, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр, архієпископ Памфільський Даниїл (Українська Православна Церква США), архієпископ Вишгородський Агапіт, єпископ Фастівський Володимир, Екзарх Вселенського Патріарха єпископ Команський Михаїл, всечесна братія Золотоверхої обителі та численне запрошене духовенство. У молебні взяли участь священники Святошинського благочиння м. Києва на чолі з благочинним – протоієреєм Романом Музикою.
За богослужінням молилися п’ятий Президент України Петро Порошенко з дружиною Мариною та Надзвичайний і Повноважний Посол України у Ватикані Андрій Юраш.
На завершення відправи Його Блаженство виголосив першосвятительське слово, а також відзначив Петра і Марину Порошенків високими церковними нагородами.
Також цього дня на адресу Предстоятеля надійшли вітання від Прем‘єр-міністра України, урядовців, політиків, громадських та культурних діячів.
Запис відео-трансляції Богослужіння дивіться за посиланням:  https://www.youtube.com/watch?v=lvwgWp4IJ7E
Опубліковано у Статті. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі не дозволені.