Богослужіння у місті Малага (Іспанія)

З благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, в.о Екзарха Європи, голова Управління зовнішніх церковних зв’язків, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон відвідав парафію Вознесіння Господнього у місті Малага, що знаходиться на півдні Іспанії.

3 вересня 2017 року, у неділю 13-у післяП’ятидесятниці, архієпископ Іларіон звершив Божественну літургію у храмі Вознесіння Господнього.

Перед святковим богослужінням, діти парафії віршами і квітами зустріли архіпастиря та піднесли йому український коровай.

За богослужінням владиці співслужили: заступник голови УЗЦЗ архімандрит Кіріон (Інасарідзе), голова місійного відділу при УЗЦЗ, настоятель парафії ікони Божої Матері «Живоносне Джерело» м. Києва протоієрей Валерій Семанцо та настоятель парафії Вознесіння Господнього у місті Малага протоієрей Тарас Аннюк.

Величний храм цього дня був переповнений вірянами, серед яких було багато дітей. Також за богослужінням молився керівник Консульства України в Малазі Артем Воробйов з дружиною, співробітники Консульства та представники української громади.

За Божественною літургією підносилися молитви за парафіян, український та іспанський народи і Богом бережену Українську державу. Особливо, зі сльозами і глибокою вірою, українці молились за свою Батьківщину, яка переживає військову агресію Росії на Донбасі. Віряни просили Господа, щоб Він визволив Україну від нашестя чужинців, подав мир, єдність і благословення українському народу.

Прикінці відправи владика Іларіон, від імені Святійшого Патріарха Філарета подякував настоятелю та громаді за запрошення і теплий прийом. В свою чергу протоієрей Тарас Аннюк, від імені громади подякував архіпастирю за візит та очолену ним молитву.

Завершилось богослужіння молитвою за Україну «Боже, Великий Єдиний» та спільною світлиною.

Опубліковано у Статті. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі не дозволені.