Архіпастирський візит Святішого Патріарха Філарета до нашого храму

13 січня 2019 року, у неділю після Різдва Христового і день пам’яті преподобної Меланії Римлянки, Святіший Патріарх Філарет відвідав столичний храм на честь ікони Божої Матері «Живоносне Джерело», що знаходиться на Південній Борщагівці, де звершив Божественну літургію.
При вході до храму Патріарха Філарета зустрів настоятель парафії протоієрей Валерій Семанцо та діти з Недільної школи, які теплими словами, віршами і запашним короваєм привітали Архіпастиря та запросили його очолити святкове богослужіння.
За Божественною літургією Його Святості співслужили настоятель храму протоієрей Валерій Семанцо, клір храму та запрошене духовенство.
Звертаючись до вірян під час проповіді, Патріарх Філарет привітав усіх з різдвяними святами та пояснив сутність Боговтілення, тобто Різдва Христового і земного служіння Спасителя, а також про долю українського Православ’я.
Богослужіння завершилося традиційним “Чином славлення”, під час якого священнослужителі заспівали тропар і кондак свята Різдва Христового.
Насамкінець настоятель парафії протоієрей Валерій Семанцо подякував Патріарху Філарету за архіпастирський візит і молитви та вручив Святійшому букет квітів.
Після літургії і козацького многоліття у храмі лунали різдвяні колядки у виконанні церковного хору.

Опубліковано у Статті. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі не дозволені.