“Душа її у блаженстві перебуватиме…”

Сумна звістка надійшла до нашої церкви… 20 березня 2019 року, на 91-му році життя, упокоїлася, відійшла у вічність мати настоятеля храму на честь ікони Божої Матері “Живоносне Джерело” отця Валерія – раба Божа Ангеліна. 22 березня, в день пам’яті святих мучеників Севастійських, було завершено заупокійне Богослужіння і чин поховання новопреставленої у Свято-Онуфріївському храмі та на кладовищі с. Липовий Скиток Васильківського району Київської області.

Раба Божа Ангеліна, котра останні роки свого земного життя мешкала у згаданному селі, до останньої можливості відвідувала місцевий храм, який любила, як і саме Богослужіння. За свідченням настоятеля храму, о. Сергія Стоянова, та інших присутніх священиків, пані Ангеліна була взірцем любові до Бога і ближніх .

Духівництво і парафіяни храму на честь ікони Божої Матері “Живоносне Джерело” висловлюють глибоке співчуття отцю Валерію Семанцу з родиною і молитовно просять, щоб Всемилостивий Господь прийняв душу новопреставленної раби Своєї Ангеліни в оселі праведних, де всі святі перебувають. Царство їй Небесне і вічна пам’ять!

Опубліковано у Статті. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі не дозволені.