22 вересня – День молитви за сім’ю

Наступного дня після свята Різдва Пресвятої Богородиці Православна Церква вшановує пам’ять Її батьків – святих Йоакима та Анни, родина яких є зразком подружньої вірності, благочестя, надії на Бога і нагороди від Нього за чесноти. Адже, як ми знаємо, Йоакима й Анну, котрі довго жили подружнім життям у злагоді та благочесті, турбувало лише те, що Бог не благословив їх дітьми. Проте вони не впали у відчай, а з вірою, надією та смиренністю невтомно молилися Господу, просячи Його благословіння. І вони отримали велику винагороду: Бог послав їм Доньку, через Яку, як провіщав їм Ангел Божий, «зійде благословення і спасіння всьому світові, а ім’я Їй буде Марія». І вони, отримавши омріяне та ставши батьками у досить похилому віці, через свою справжню любов і смирення довірили свою довгоочікувану дитину Богові, служінню Йому.

На згадку про взірець справжньої віри, істинного благочестя та вірності, який продемонструвало це праведне подружжя, в день їхньої пам’яті, 22 вересня, Православна Церква України, згідно з рішенням Священного Синоду, встановила відзначення Дня молитви за сім’ю.

Сьогодні у храмі на честь ікони Божої Матері “Живоносне Джерело” після Божественної літургії був відправлений “Молебний спів на благословіння християнської родини”.

Духівництво і віряни разом помолилися за мир і злагоду в українських родинах, за здоров’я батьків та дітей, про духовні блага і земний достаток сімей. Підносилися прохання до Господа за збереження і захист українських родин від ненависті та безвір’я, від егоїзму та насилля, від важких випробувань і поневірянь, про дарування чуйності та здатності будувати родинні стосунки на заповідях Євангельської Правди.

Опубліковано у Статті. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі не дозволені.