У Святошинському районі молитовно вшанували загиблих воїні

Напередодні Дня захисника України у Святошинському районі відбулися урочистості, присвячені цій події. Квіти до пам’ятного знака на честь загиблих святошинців – воїнів АТО, що 2 роки тому був установлений у сквері на вул. Чорнобильській, 12, поклав виконувач обов’язків голови Святошинської РДА Сергій Пилипчук у супроводі військовослужбовців батальйону почесної варти Президентського полку ЗСУ.
Біля гранітної плити на честь сучасних захисників України зібралися учасники АТО/ООС, представники ветеранських організацій району, інших громадських об’єднань, районної адміністрації, районний військовий комісар Євген Яковчук, учнівська молодь і педагоги, духовенство району на чолі з настоятелем храму на честь Ікони Божої Матері “Живоносне Джререло” Православної Церкви України протоієреєм Валерієм Семанцо.
Літературно-поетичну частину заходу традиційно підготували учні та педагоги ЗЗСО № 304. Проникливо лунали слова шани та вдячності героям-захисникам та вірші про рідну землю із вуст сучасної молоді. На церемонії поіменно назвали всіх 44 святошинців, що віддали свої життя за свободу та незалежність України. Герої не вмирають, вони відходять у вічність, і пам’ять проних нетлінна у віках. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих за суверенність нашої держави.
Панахиду за загиблими героями відслужив отець Валерій Семанцо у співслужінні з іншими священниками храмів Святошинського району.
День захисника України, що відзначається у день Покрови Пресвятої Богородиці, зробився не лише державною урочистістю, але, справді, всенародним святом, бо захисниками незалежності та суверенітету України в наш час є військові, добровольці, волонтери — усі ті, хто в різний спосіб наближають перемогу над ворогами українського народу.

Опубліковано у Статті. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі не дозволені.