Вітання Святішого Патріарха Філарета з нагоди 23-річниці його інтронізації

22 жовтня Повнота Українського Православ’я відзначає 23 річницю Інтронізації Святішого Патріарха Київського і всієї Русі-України Філарета. 1995 року за надзвичайно скрутних умов він був обраний Помісним Собором Предстоятелем Київського Патріархату. Відтоді, завдяки його мудрому керуванню, наша Помісна Церква зростає і міцнішає, не зважаючи на протидію недругів України, її Церкви і народу. Цьогорічні урочистості відзначаються особливо піднесено, бо Господь почув молитви української пастви: визнання канонічності автокефалії нашої Церкви стало реальністю. І незабаром настане час, коли Київський Патріархат увійде на рівних правах у родину Помісних Православних Церков світу.
На урочисте Богослужіння до Свято-Володимирського Кафедрального Патріаршого собору прибули єпископи, священики та віряни з усіх єпархій України та закордону.
Вітала Святішого Патріарха Філарета і київська громада храму на честь Ікони Божої Матері “Живоносне Джерело” на чолі з її настоятелем – митрофорним протоієреєм Валерієм Семанцом.

На многії літа, Святіший Владико,
наш дорогий Патріарше!!!

Опубліковано у Статті. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі не дозволені.