Пастирський візит до Америки

З благословіння Святішого Патріарха Київського і всієї Русі-України Філарета З благословіння Святішого Патріарха Київського і всієї Русі-України Філарета відбулася робоча поїздка голови Місійного Відділу УПЦ КП протоієрея Валерія Семанца до Сполучених Штатів Америки.
Під час візиту, на запрошення Парафіяльної Ради, протоієрей Валерій Семанцо відвідав релігійну громаду парафії Української Православної Церкви Київського Патріархату святого Миколая у місті Купер-Сіті, штат Флорида.
Недільними днями, 18 та 25 листопада 2018 року, у храмі були звершені Божественні Літургії. Українці, що з’їхалися на службу з різних навколишніх міст і містечок, долучилися до спільної молитви рідною мовою. Протоієрею Валерію співслужив клірик Свято-Миколаївського храму протоієрей Михайло Цюпка. Перед початком служби були освячені комплекти церковного облачення, виготовлені українськими майстрами для американської парафії. Духовенство і вся громада молилися за утворення Єдиної Помісної Православної Церкви в Україні та за мир на Батьківщині. Отець Валерій передав Першосвятительське благословіння Предстоятеля Церкви і розповів присутнім про перебіг процесу надання Томосу про автокефалію Української Церкви. Також він подякував громаді за тепле прийняття і висловив надію на зміцнення зв’язків заокеанської церковної спільноти з Матір’ю-Церквою.

Опубліковано у Статті. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі не дозволені.